۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلایدر
  • شناسه : 226
  • ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵
  • 17 بازدید
  • ارسال توسط :
طوفان شن در شهرستان بم خسارات زیادی بر جای گذاشت
فرماندار بم گفت :

طوفان شن در شهرستان بم خسارات زیادی بر جای گذاشت

طوفانی که در اوایل هفته با سرعت حدود یکصد کیلومتر بر ساعت شهرستان بم را در نوردید ، خسارت زیادی را در این شهرستان بر جای گذاشت

طوفانی که در اوایل هفته با سرعت حدود یکصد کیلومتر بر ساعت شهرستان بم را در نوردید ، خسارت زیادی را در این شهرستان بر جای گذاشت .


به گزارش آرمان بم هادی شهسوارپور افزود: طوفان و وزش باد شدید به شبکه برق شهرستان حدود ۵۹میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خسارت وارد کرده است.

فرماندار بم اظهارداشت:خسارت وارد شده به بخش کشاورزی و گلخانه ها حدود ۴۷۰ میلیون تومان بوده است همچنین طبق برآورد صورت گرفته طوفان شدید به حوزه بخش بروات یک میلیارد و۵۰۰میلیون تومان خسارت وارد شده است.

او ادامه داد: خسارت وارد شده در حوزه راهداری که شامل تابلوهای مسیر راهداری، تاسیسات زیربنایی و ماشین آلات و انسداد دهانه پل ها می شود حدود یک میلیارد و ۳۹۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان برآورد شده است.

شهسوارپور تاکید کرد:در بخش مرکزی در حوزه دهیاری ها ،فضای سبز وپارک ها تقریبا نزدیک ۳ میلیارد تومان و حوزه بخش دهبکری نیز ۲میلیارد تومان خسارت وارد شده است.

او خاطر نشان شد:همچنین در بخش دهبکری یک رستوران که در حوزه میراث فرهنگی قرار دارد نیز دچار خسارت شده است که میزان این خسارت در دست بررسی و برآورد است.

فرماندار بم عنوان کرد:نزدیک سه مورد به ماشین های شخصی خسارت وارد شده که تیر‌برق و یا درخت بر روی ماشین افتاده که میزان این خسارت ها نیز در حال بررسی هستند .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*